P o l s k i e W i e ś c i

Thursday, January 31, 2013

Anna Grodzka, Krzysztof Bogdan Bęgowski


Krzysztof/Anna to stary cwaniak:

  1. W polityce nie stawia pierwszych kroków. Był partyjnym aparatczykiem za komuny i robił karierę w PZPR. W czasach, gdy przeciętny człowiek mógł tylko pomarzyć o wyjeździe za granicę on miał bezterminowy paszport i jeździł po świecie. 
  2. Będąc psychologiem z wykształcenia do 50 roku życia nie mógł się zdecydować czy jest facetem czy kobietą?  
  3. Transseksualiści, którzy rzeczywiście mają taki problem nie robią na tym kariery politycznej!
  4. Był związany ze służbami wojskowymi, czyli wywiad i SBecja. Powinien tym osobnikiem zająć się IPN i ABW za ukrywanie istotnych informacji podczas startu do sejmu!
  5. Biedny stary, prześladowany komunista teraz wie jak jak się czuła opozycja!
  6. Mam pytanie: jak stary komuch ktory byl agentem w czasach PRL-u moze pełnić funkcję publiczna w Polsce?

Krzysztof Bogdan Bęgowski urodził się 16 marca 1954 r. w podwarszawskim Otwocku jako jedyny syn Kazimiery i Józefa, żołnierza zawodowego Ludowego Wojska Polskiego w stopniu pułkownika. 


Krzysztof studiował na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie ukończył wydział psychologii (specjalizacja psychologia kliniczna). Dokumenty służb specjalnych PRL-u pokazują karierę partyjną, którą zaczął, będąc jeszcze studentem. 

Na V roku psychologii w 1982 r. (trwał wówczas stan wojenny) był już członkiem egzekutywy Podstawowej Organizacji Partyjnej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, pracownikiem Rady Okręgowej Socjalistycznego Związku Studentów Polskich, gdzie był jednocześnie członkiem Komitetu Wykonawczego ds. Pracy Politycznej, a później ds. Szkoleń. We wrześniu 1982 r. Krzysztof Bęgowski został skierowany do Szkoły Podchorążych Rezerwy w Łodzi, gdzie odbywały się szkolenia polityczne. Po długotrwałym przeszkoleniu wojskowym (taka informacja znajduje się w kwestionariuszu paszportowym Bęgowskiego z 1986 r.) został dyrektorem Alma Pressu, wydawnictwa ZSP założonego w 1984 r. przez Jarosława Pachowskiego, członka PZPR, syna ambasadora PRL-u na placówkach w Brukseli, Paryżu, Sztokholmie i w Kambodży.

wiecej na niezalezna.pl
Anna Grodzka na basenieAnna Grodzka vs Sharon Stone

Syn Anny Grodzkiej na imię Bartosz, ma 27 lat i państwową posadę - pracuje w kancelarii Senatu.No comments:

Post a Comment