P o l s k i e W i e ś c i

Tuesday, February 7, 2012

Madonna zagra na Stadionie Narodowym


Pod koniec maja Madonna wyruszy w kolejną trasę koncertową. Do Warszawy zawita 1 sierpnia. Jej show będzie można obejrzeć na Stadionie Narodowym. Sprzedaż biletów ruszy 17 lutego.

- Występ Madonny na Stadionie Narodowym będzie jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń muzycznych 2012 roku i z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy przyjdą na jej koncert. Okazji do zobaczenia królowej popu w Polsce po prostu nie można przegapić – powiedział Rafał Kapler, prezes Narodowego Centrum Sportu.

The Madonna 2012 World Tour rozpocznie się 29 maja w Tel Awiwie (Izrael) - oficjalnie ogłosiło Live Nation Entertainment, międzynarodowy promotor trasy. Trasa obejmuje hale, stadiony oraz specjalne imprezy plenerowe m.in. na Plains of Abraham ( Quebec) oraz powrót do Południowej Ameryki i Australii, gdzie artystka nie występowała od 20 lat. W trakcie trasy Madonna zawita do 26 europejskich miast, w tym do Londynu, Paryża, Mediolanu, Berlina, a także 1 sierpnia - do Warszawy.

Bilety od 17 lutego
Bilety na koncert w Warszawie w cenach od 149 zł do 1171 zł wejdą do sprzedaży 17 lutego na LiveNation.pl.

Madonna sprzedała ponad 300 milionów albumów a jej trasy koncertowe biją rekordy w kategorii tras koncertowych artystek solo. Jest siedmiokrotną zdobywczynią nagród Grammy, piosenkarką, autorką piosenek, producentką i członkinią Rock & Roll Hall of Fame.

Jej ostatni album "Hard Candy" debiutował na pierwszym miejscu w 37 krajach, włączając USA, Wielką Brytanię, Kanadę, Francję i Australię. Madonna 2012 World Tour to 9 trasa Material Girl. Pierwszą trasą Madonny był l985 Virgin Tour.

Pierwszy koncert i protesty
Ostatni raz Madonna odwiedziała Warszawę 15 sierpnia 2009 roku w ramach trasy "Sticky & Sweet". Koncert na Bemowie obejrzało ponad 70 tysięcy fanów.

No comments:

Post a Comment